REFERENCE

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.

Jan Chabera

S panem Pummrem spolupracuji již několik let a je špičkou v oboru. Má skvělý přehled o finančních trzích, zajímá se o novinky a vždy se snaží klientovi připravit řešení ušití na míru, Netlačí na klienta a před rozhodnutím vše detailně vysvětlí a probere různé alternativy. Několikrát mi pomohl vyřešit složité situace a ušetřit, popřípadě vydělat nemalé finanční prostředky. Ze všeho nejdůležitější je ale důvěra, kterou jsme si vzájemně vybudovali a doufám, že naše spolupráce bude nadále pokračovat.

Marie Zdybelová

Přestože jsem neměla v minulosti se službami poradců příliš dobré zkušenosti, dala jsem před lety na doporučení a obrátila jsem se s refinancováním hypotéky na pana Pummera. A opět se mi potvrdilo, že vše je o jednotlivcích. Nejenže se refinancování hypotéky povedlo s úsporou několika set korun měsíčně, ale navíc jsme získali průběžnou správu všech smluv, poradenství v oblasti investování, spoření a celkového rozložení rodinného rozpočtu. Nejvíce oceňuij osobní přístup a hlavně naprostou důvěru v oblasti financí, kterou si u mě pan Pummer za roky spolupráce získal.

Šárka Hamanová

„Honzu znám již 15 let a velmi si ho vážím. Získal si mne pro svou poctivost a lidský přístup ke klientům. Zároveň má velký dar nastavit nám ostatním zrcadlo. A z vlastní zkušenosti říkám, že je to kolega – šéf – poradce, člověk o kterého se mohu opřít. Je tím, kdo neodmítne pomoc v kritické situaci a pomůže. Slovem, činem, je opravdovou oporou. A to je pro mne v životě to nejdůležitejší.“