REFERENCE

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.

ING. MARTIN DOLEŽAL

S Partners Market Liberec spolupracuji déle jak 3 roky a jsem maximálně spokojen. Tým lidí okolo pana Ing. Romana Slezáka funguje skvěle. Řeším s nimi úplně celé portfolio od pojištění auta, přes hypotéku až po investice. Spolupráci mohu vřele doporučit.

ING. ZDENĚK HRUBÝ

Mohu vyjádřit spokojenost s přístupem paní Bouškové. Je velmi profesionální a precisní. Před pár dny nám pomohla s komplikovanou hypotékou a zároveň nám pomohla vyřešit i další oblasti financí. Díky ní se mi dokonce povedlo ušetřit 2 350 Kč na pojištění auta. 

ANNA SAVČINOVÁ

Spolupráce s paní Boškovou mi byla doporučena a jsem ráda, že jsem na schůzku šla. Finance mám teď skvěle naplánované a už od mladého věku tvořím rezervy, kdyby se stalo něco neočekávaného. Každá schůzka s poradkyní je velmi příjemná a hlavně přínosná.

IReNA HRUBÁ

Na spolupráci s panem Kúdelou nedám dopustit. Naučil mě správně zacházet s penězi a hlavně mě připravil na důchodový věk, takže se na důchod těším, jelikož vím, že si budu moct dovolit víc než moje vrstevnice, které se s ním nepotkaly a přípravu na důchod neřešily. Je to profík, který financím rozumí a hlavně je to lidská osobnost se správně nastavenými hodnotami.

 

ING. LUKÁŠ ROSENBAUM

Rád bych se s Vámi podělil o velmi pozitivní zkušenost s Partners Market Liberec. Už několik let mi jsou velkou oporou při všech důležitých životních krocích, kde hlavní roli hrají finance. Jejich služba má obrovský smysl a opravdovou přidanou hodnotu v servisu. Díky jejich přehledu o aktuálním dění, jsem si včas zafixoval sazbu hypotéky a to mi ušetří nemalé peníze. Takže jejich službu určitě doporučuji. 

OLINA DRDOVÁ

Pan Buriánek mi byl doporučen kolegyní z práce a jsem za to strašně ráda. Ve financích mi udělal pořádek, zlevnil mi povinné ručení na auto, upravil špatně nastavené pojištění domu a také se s ním připravuji na rentu. Je k dispozici i mimo běžnou pracovní dobu, což mi s ohledem na mojí pracovní vytíženost velmi vyhovuje.

ING. MARTINA KIERYKOVÁ

Nemohu si vynachválit spolupráci s panem Buriánkem. Po dlouhé době jsem se setkala s finančním poradcem, který má zájem o klienta jako člověka a dokáže mu pomoci. Spolupracuji s ním několik let a už si ani nedokážu představit, že bych finance řešila s někým jiným. Dá se s ním spojit i mimo pracovní dobu, což je pro mě velká výhoda.

 

RENATA A MILAN KOLÁŘOVI

I když to máme do Liberce relativně daleko, tak stejně služeb pobočky Romana Slezáka v Liberci využíváme. Jeho tým skvělých poradců a specialistů nám pomáhá řešit vše v oblasti financí a za pár měsíců s nimi budeme řešit již třetí hypotéku. Je skvělé mít takové parťáky ve finančním světě.