Náš tým ​

Pro Partners Market Liberec pracuje řada odborníků a specialistů, kteří Vám pomohou ve všech životních situacích. Ať už plánujete nákup nového auta, chcete bydlet ve svém, chcete se zabezpečit na stáří, či jet na cestu kolem světa nebo chcete ochránit svou rodinu v případě nečekaných událostí.

 Řešíme finance komplexně a tak aby Vám byli šité na míru. S námi máte vše aktuální díky pravidelnému servisu, na kterém si velmi zakládáme.

Ing. Roman Slezák​

ŘEDITEL POBOČKY​

Pro Partners Market Liberec pracují odborníci a specialisté, kteří Vám pomohou ve všech životních situacích. Ať už plánujete nákup nového auta, chcete bydlet ve svém, chcete se zabezpečit na stáří, či jet na cestu kolem světa nebo chcete ochránit svou rodinu v případě nečekaných událostí.

Řešíme finance komplexně a tak aby Vám byli šité na míru. S námi máte vše aktuální díky pravidelnému servisu, na kterém si velmi zakládáme.

Email: pm.liberec@partners.cz

Tel: +420 603 442 413

Milan Kúdela​

FINANČNÍ KONCIPIENT​

Mám rád upřímnost a jednání s lidmi narovinu. Rád pomáhám lidem a nebojím se řešit veškeré Vaše starosti. Proto jsem si vybral práci v Partners. Chci lidem pomáhat kvalitně plánovat finance a vést tak spokojenější život. Pravidelně se vzdělávám, abych mohl nabídnout širokou odbornost a měl přehled o tom, co je zrovna pro klienta nejlepší. Rád vám poradím s osobními financemi, rozpočty, investicemi a spoustou dalšího.

Email: milan.kudela@partners.cz

Tel: +420 775 984 285

Ing. Jan Buriánek

Specialista neživotního pojištění

Dokonalá finanční služba pro klienta je součástí mojí DNA. Spokojenost klienta je pro mě na prvním místě. Vztah s klientem je postavený na vzájemné důvěře a společným cílem pro nás musí být dlouhodobá spolupráce postavená na ochraně příjmu a ochotě tvořit rezervy a tak budovat majetek. S klienty se ráda potkávám jak na pobočce, tak i mimo pobočku. Spokojený klient je můj každodenní ale zároveň i dlouhodobý cíl.

Email: jan.burianek@partners.cz

Tel: +420 725 293 448

Erika Boušková

Finanční koncipient

Financím se věnuji mnoho let. Rozhodla jsem se přidat k Partners, jelikož finanční plánování má vyšší přidanou hodnotu. Uspět ve finančním světě a udržet si spokojenou klientelu obnáší především otevřenost, vstřícnost, maximální čestnost a profesionalitu práce. Mám velký smysl pro detail a pro klienty dělám nadstandardní úkony, které by běžný bankéř nedělal. Své práce si vážím, stejně jako důvěry, kterou ve mě vkládají moji klienti.

Email: erika.bouskova@partners.cz

Tel: +420 725 702 042