Náš tým ​

Pro Partners Market Liberec pracuje řada odborníků a specialistů, kteří Vám pomohou ve všech životních situacích. Ať už plánujete nákup nového auta, chcete bydlet ve svém, chcete se zabezpečit na stáří, či jet na cestu kolem světa nebo chcete ochránit svou rodinu v případě nečekaných událostí.

 Řešíme finance komplexně a tak aby Vám byli šité na míru. S námi máte vše aktuální díky pravidelnému servisu, na kterém si velmi zakládáme.

Bc. Jan Pummer

ŘEDITEL POBOČKY​

Naše poslání je pomoci klientům budovat majetek, který jim pomůže se splněním jejich cílů a zajistí je. Proto věnujeme velké úsilí vzdělávání klientů na cestě k jejich finanční nezávislosti a snaze o naplnění všech jejich finančních cílů v životě. Náš tým doplňuji o vysokou úroveň znalosti trhu, odbornost v oblasti investování a budování majetku. Táhneme za jeden provaz spolu s klientem a klademe důraz na individualitu.

Email: pm.liberec@partners.cz

Tel: +420 730 844 500

Bc. Ivana Hanzlíková

FINANČNÍ KONCIPIENT​

Mám ráda vřelé rozhovory u dobré kávy. Chci lidem pomáhat a prostřednictvím kvalitně naplánovaných financí je vést ke splnění životních cílů, snů a přání. Pravidelně se vzdělávám, abych mohla nabídnout širokou odbornost a měla přehled o tom, co je pro klienty nejlepší. Ráda Vám poradím s osobními financemi, investicemi a spoustou dalšího. 

Email: ivana.hanzlikova@partners.cz 

Tel: +420 704 905 401

Ing. Jan Buriánek

Specialista neživotního pojištění

Dokonalá finanční služba pro klienta je součástí mojí DNA. Spokojenost klienta je pro mě na prvním místě. Vztah s klientem je postavený na vzájemné důvěře a společným cílem je především ochrana jeho vybudovaného majetku. Mojí specializací je především majetkové pojištění, pojištění vozidel, také občanské a zaměstnanecké odpovědnosti. Řeším nejen fyzické osoby ale i právnické osoby a ochranu jejich podnikatelské činnosti a odpovědnosti za škody způsobené jejich činností.

Email: jan.burianek@partners.cz

Tel: +420 725 293 448